Jedna platforma. Všechny typy analýz.

Existuje důvod, proč Information Builders dostali skóre100% Doporučujeme ve studii 2016 Wisdom of Crowds BI Market Study zpracované společností Dresner Advisory Group.

Je to stejný důvod, proč Information Builders dosahují téměř dvojnásobné průměrné míry přijetí/používání uživateli ve srovnání s dalšími odvětvovými platformami poskytujícími plnou funkcionalitu pro BI a analytiku.

Tím důvodem je WebFOCUS, komplexní business intelligence a analytická platforma, která která nabízí řešení všech analytických potřeb.

Každý dělá rozhodnutí. Každý potřebuje informace. Ne všichni ale mají stejné potřeby a schopnosti. Pro co nejlepší podporu svých uživatelů jim potřebujete nabídnout funkcionalitu, kterou vyžadují.

  • Business uživatelé potřebují komplexní analytické samoobslužné funkce, které jim pomohou vytvvářet, používat a sdílet analytický obsah.
  • Datoví specialisté a další odborníci potřebují důmyslné prediktivní a statistické funkce, které jim umožní vytvářet modely, které mohou být použity samostatně nebo v skóringových aplikacích
  • Netechničtí, běžní uživatelé potřebují InfoApps™ - informační aplikace poskytující řadu interaktivních informací, včetně obsahu, který jim může být přímo odeslán do jejich zařízení. Pro užití těchto aplikací není třeba školení ani znalost dalších nástrojů.
  • Vývojáři potřebují nástroje pro vytváření celopodnikových analytických aplikací pro uživatele uvnitř i vně podnikové sítě.

Žádná jiná platforma nenabízí takový rozsah možností a funkcionalit jako WebFOCUS.

Zjistěte více o analytických schopnostech a unikátních vlastnostech platformy, která je poskytuje.

Přečtěte si více o WebFocusu (Aj)

* Gartner Magic Quadrant for Business Intelligence Platforms, 2015.