„Integrace WebFOCUSu s dalšími databázovými softwary mění naši hru.”

Richard Langlois
Ředitel pro analytiku zákazníků a inzerentůYellow Pages Group | Montreal, QC

Přední kanadská společnost působící v oblasti mediálních a marketingových služeb s více než 260 000 zákazníky ze segmentu malých a středních firem.

„Analytické nástroje a dashboardy WebFOCUSu nám poskytují podrobné informace o promítaných filmech a umožňují nám rychle přijímat rozhodnutí. Information Builders nám pomohla vytvořit BI aplikace, které poskytují ohromnou hodnotu.“

John Dohm
Senior Vice PresidentRealD | Beverly Hills, CA

Přední světový poskytovatel licencí na 3D a jiné vizuální technologie. Hlavním předmětem podnikání RealD je licencování RealD systému pro kina a prodej RealD brýlí provozovatelům kin.

„To vše je součástí našeho strategického cíle využití technologií k podpoře efektivity zaměstnanců, s tím jak přibližujeme výrobu blíž a blíž k analýzám a sledování trendů v reálném čase. Information Builders chápe naši vizi a vyvíjí WebFOCUS tak, že nám pomáhá dosáhnout našeho cíle.”

Scott Franzel
Ředitel ITOFS Brands | Huntingburg, IN

Společnost zajišťující vybavování kanceláří a logistické služby se zaměřením na společenskou odpovědnost s důrazem kladeným na lepší design a inovace.

„Zakoupili jsme celopodnikovou licenci od společnosti Information Builders, protože jsme byli přesvědčeni, že WebFOCUS bude vhodný pro širokou škálu reportingových aplikací.“

Kimberly Martin
Group Executive, Komerční TechnologieMastercard | St. Louis, MO

Provozovatel nejrychlejší platební sítě spojující spotřebitele, finanční instituce, obchodníky, vlády a podniky po celém světě.

„Ihned z počátku jsme si povšimnuly osobního nasazení, který Informations Builders vkládali do svých prezentací a vztahu, který jsme od počátku vytvářeli. Tím, že se soustředili na řešení našich specifických problémů nás přesvědčili o tom, že nám naslouchají. Bylo nám jasné, že jsme nalezli dodavatele, který se nám bude dlouhodobě poskytovat své služby.”

Stephanie Dennon
BI Lead – Informační systémy pro finanční řízeníFred Hutchinson - Centrum pro výzkum rakoviny | Seattle, WA

Světový lídr v oblasti výzkumu prevence, detekce a léčby rakoviny a dalších život ohrožujících onemocnění.

„WebFOCUS zpřístupňuje manažerům našich prodejen dříve nedostupná data. Naše reporty jsou včasnější, přesnější a konzistentnější. Je to opravdu rozdíl, který se pozitivně projevil v každodenním provozu.”

David Glasscock
Ředitel podpory provozuAutoZone | Memphis, TN

Přední prodejce a distributor automobilových náhradních dílů a příslušenství v USA

„Information Builders v průběhu let prokázali, že mohou kdykoli nastoupit a začít dodávat špičkové technologie dle našich požadavků. S výsledky nemůžeme být spokojenější.”

Tim Brynda
Software Engineering ConsultantAce Hardware | Oak Brook, IL

Největší sdružení prodejců nástrojů a součástek v USA – 4600 obchodů s obratem přes 12 miliard amerických dolarů.

„Information Builders na nás velmi zapůsobili širokou funkčností a pružností jejich analytické platformy a také jednoduchým modelem licencování.”

Marcel Schlatter
Head of Finance ServicesPostFinance | Berne, Švýcarsko

Přední retailová švýcarská finanční instituce, první v počtu transakcí.