„Analytické nástroje a dashboardy WebFOCUSu nám poskytují podrobné informace o promítaných filmech a umožňují nám rychle přijímat rozhodnutí. Information Builders nám pomohla vytvořit BI aplikace, které poskytují ohromnou hodnotu.“

John Dohm
Senior Vice PresidentRealD | Beverly Hills, CA

Přední světový poskytovatel licencí na 3D a jiné vizuální technologie. Hlavním předmětem podnikání RealD je licencování RealD systému pro kina a prodej RealD brýlí provozovatelům kin.

RealD získal přístup k vysoce kvalitním informacím, které ovlivňují rozhodování a ziskovost firmy
Výzva

Jak pro analýzu a reporting zajistit rychlý přístup ke konzistentním informacím z různých zdrojů. Jak zajistit lepší metriky o komerčním výkonu 3D filmů.

Řešení

Využít WebFOCUS pro vytvoření vrstvy meta-dat jako agregovaného datového zdroje, který slouží jako datová základna pro reporting. Profesionální služby dále pomohly RealD vyvinout analytické aplikace zaměřené na jejich specifické potřeby.

Úspěch

Snadný přístup k vysoce kvalitním informacím podporující rozhodování, která mají pozitivní dopad na příjmy společnosti. Manažeři společnosti mají lepší přehled o příjmovém cyklu a lepší vhled do dynamiky průmyslu, která jej ovlivňuje.

Produkty

WebFocus, InfoAssist, Portal a Profesionální služby.